Adopcja z 2plus4


 Podejmij z nami właściwą decyzję

Adoptowanie zwierzęcia z Fundacją 2plus4 to jedna z Twoich najbardziej odpowiedzialnych decyzji, z którą wiążą się obowiązki, sporo pracy, poświęcenia i wyrzeczeń. Zwierzę, które wybierzesz, niezależnie od tego czy młode, czy też dorosłe, będzie wymagało uwagi i troski, wniesie też ze sobą wiele wyuczonych i nieprzewidzianych zachowań. Minie trochę czasu zanim przystosuje się do otoczenia, przyzwyczai do Ciebie i zaakceptuje wszystkie zmiany. Opieka nad adoptowanym zwierzęciem to duża odpowiedzialność! Jeśli nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zapewnić mu należytą troskę, lepiej odłóż na jakiś czas decyzję o przyjęciu tego nowego członka rodziny.

 

Jeśli zdecydowałeś się na adopcję zwierzęcia przez Fundację 2plus4, czeka Cię dużo radości i jeszcze więcej pracy. Najpierw jednak uzyskasz od nas informacje o charakterze i przeszłości Twojego pupila, powinieneś nawet zapoznać się z nim na spacerze i poobserwować jego zachowanie, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie nam je zgłoś. Udzielimy Ci informacji na temat wieku, diety i stanu zdrowia zwierzęcia (odrobaczanie, szczepienia, sterylizacja, choroby), spróbujemy określić jego charakter – czy jest ufny, lubiący dzieci, czy też agresywny, posiadający urazy z przeszłości. Pamiętaj, że pomożemy Ci także w socjalizacji i szkoleniu zwierzęcia i nie zostawimy Was samych w razie problemów lub nieprzewidzianych sytuacji.

 

 

PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE