O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Psiaki Przedszkolaki - wolontarusze z Fundacji 2plus4 i trenerzy Naszej szkoły na zajęciach edukacyjnych w przedszkolach

  Autorski projekt Fundacji 2plus4 tworzony we współpracy z Centrum.    

Pokazujemy dzieciom, jak cudowną i bezpieczną przygodą może stać się opieka nad psem. Pragniemy, by zwierzęta nie wzbudzały lęku, a maluchy były wrażliwe na ich potrzeby.

Psiaki przedszkolaki prowadzą pracownicy wrocławskiej Fundacji 2plus4 oraz instruktorzy z Naszej szkoły, którzy uczą dzieci jak bezpiecznie obchodzić się ze zwierzętami, promuje aktywny wypoczynek z psem i adopcję bezdomnych zwierząt. W zajęciach biorą udział specjalnie wyszkolone psy: spokojne i opanowane, lubiące kontakt z dziećmi. Na zajęcia z psami dzieci chodzą razem ze swoimi nauczycielami, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa u przedszkolaków. Bardziej zamknięte i wycofane maluchy traktujemy z dużym zrozumieniem, dając im czas na nawiązanie kontaktu z psem.

 

Pies i dziecko – korzyści z zajęć Psiaki Przedszkolaki:
Uczą bezpiecznego kontaktu z psem: powitania, zabaw, poruszania się z psem na ulicy
Pokazują, jakie wymagania wobec dzieci stawia posiadanie psa
Uwrażliwiają na potrzeby i prawa zwierząt
Pomagają zrozumieć zachowania zwierząt, by móc przewidzieć i uniknąć pogryzień
Rozwijają zmysły poprzez dotyk, zapach i naśladownictwo zwierząt
Budują pozytywne relacje między dziećmi a zwierzętami

Przedszkolaki, które uczą się jak prawidłowo zachowywać się w obecności zwierząt i jak troszczyć się o nie, w dorosłym życiu potrafią odpowiedzialnie się nimi zajmować i traktować je z szacunkiem.

Dzieci mają naturalną zdolność do współodczuwania – chcemy ich emocje i uczucia względem psów dobrze ukierunkować. Specjalnie opracowane zabawy i ćwiczenia sprawiają, że dzieci oswajają się z psami i uczą bezpiecznej zabawy ze zwierzęciem. Edukując i chroniąc dzieci, jesteśmy w stanie zapobiegać także krzywdzie zwierząt.

 


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE