O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Zajęcia z Agility

   Zapraszamy na jesienne zajęcia z Agility!!!

U Nas poznacie zasady jakimi rządzi się ten mało jeszcze znany sport w Polsce. Psy uwielbiają przechodzić przez tunel , kładkę czy też inne przeszkody, choć początki bywają różne w zależności od charakteru psa . Jednak po paru zajęciach zwierzak przekonuje się i chęć zabawy wygrywa z niepewnością na nowe wyzwania.

Przychodząc do naszego klubu, upewnij się , ze twój pupil zna podstawowe posłuszeństwo, czyli przychodzi na zawołanie, wykonuje komendę siad czy zostań , ponieważ ułatwi to nam pracę. Ważnym zadaniem jest szkolenia oparte na pozytywnej motywacji czyli np. na aportowaniu piłeczki. Jeżeli pies wykonał tor źle to nie karzemy go tylko poprawiamy i wtedy nagradzamy piłeczką czy smakołykiem. Często bywa , że psiak nie ma szansy pobiegania na wolnym , nieskrępowanym terenie. U nas znajdzie taką możliwość. Oprócz szaleństw agilitowych ma tez możliwość ruchu i zabawy z innymi psami na zabezpieczonym terenie. Agility to frajda dla waszych pupili ale też dla was.

 

 

CO TO JEST AGILITY?

Agility jest to sport psów polegający na tym, że pies prowadzony przez swojego przewodnika głosowymi i ruchowymi komendami musi pokonać bezbłędnie i jak najszybciej specjalny tor przeszkód.

Przeszkody to :

Kładka, huśtawka. Palisada, slalom, tunele, stacjonaty.

Pies musi zaliczyć przeszkody w odpowiedniej kolejności, ale nie zna ich układu przed startem (przewodnicy przed startem mają czas na zapoznanie się z układem toru i ich zadaniem jest sprawne poprowadzenie psa przez tor). Należy zaliczać tzw. strefy kontaktu, np. pies wbiegając na równię pochyłą nie może od razu skoczyć na jej szczyt, ale musi zaliczyć tę strefę (choćby jedną łapą).

Psy oceniane są przez sędziów w kategoriach dostosowanych do wielkości psa. Dla mniejszych psów poprzeczki niżej, dla większych wyżej (kategorie small, medium i large).

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Zabieramy ze sobą:

- piłkę

- miękkie smakołyki

- lekką, krótką smycz

- dużo energii i samozaparcia

- i oczywiście psa

KIEDY?

Wtorek – 18

Niedziela – 18

Karmelkowa 29b - oporów

Gdy przychodzisz pierwszy raz - ZADZWOŃ

722 054 857


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE