O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Dog Fun Fest 2013.09.08

4. edycja DogFunFest za nami! Dziękujemy wszystkim sponsorom, wystawcom, wolontariuszom, a w szczególności wszystkim kochającym psy, którzy uczestniczyli w tej charytatywnej imprezie. Pozostaje nam zaprosić Was na kolejną edycję DogFunFest, która odbędzie się w 2014 roku. Dziękujemy!

https://www.youtube.com/watch?v=iHXRX3CIIH8

 

Dog Fun Fest to jednodniowe psie święto organizowane przez Fundację 2 plus 4 i nasze Centrum corocznie od 2010 roku.

DFF powstał w odpowiedzi na problem zwierzęcej bezdomności; ma na celu wypracowanie w ludziach odpowiedzialnej postawy wobec zwierząt.
 Z każdym rokiem impreza wzbudza coraz większe zainteresowanie mieszkańców Wrocławia, a także lokalnych mediów.Zależy nam na:
• promowaniu świadomej i odpowiedzialnej adopcji psów oraz idei domów tymczasowych;
• edukacji najmłodszych - w myśl idei, że czym skorupka nasiąknie...;
• kształtowaniu właściwej postawy właścicieli psów w zakresie sprzątania nieczystości po swoich pupilach...

w PROGRAMIE Dog Fun Fest 2013 znajdą się między innymi

POKAZY
- szkolenia
- obrony
- psich sportów

KĄCIK ADOPCYJNY

PORADY
- weterynarzy i żywieniowców
- hodowców
- groomerów
- szkoleniowców
- behawiorystów

SCENA DLA DZIECI
- konkursy
- warsztaty
- zajęcia edukacyjne
- artystyczne


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE