O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Socjalizacja i przedszkole dla psow. Wroclaw i okolice

D:\Rikimaru\Stronka\JAMP\JAMP PL TRIAL\mnt\var\www\images\przedszkole.jpgSerdecznie zapraszamy na zajęcia w Psim Przedszkolu!!! Edukacja, socjalizacja i nauka przez zabawę. Przez całe wakacje i nie tylko!!! Pies szybko uczy się na błędach właściciela, tak więc należy jak najwcześniej skłonić go do modelowania poprawnych wzorców zachowań. W tym celu warto zapisać się do psiego przedszkola. Ma ono na celu socjalizację młodego czworonoga z otaczającym go światem. Szczeniak ma możliwość zabawy z innymi pieskami w swojej grupie wiekowej jak również z dorosłymi psami ze starszych grup. Pozwala mu to na wypracowanie odpowiednich relacji z innymi przedstawicielami swego gatunku i uniknięcia konfliktów w przyszłości. Psy uczą się prawidłowego współżycia w grupie, pozbywania się lęku oraz eliminowania nieuzasadnionej agresji. Ponadto szczególną uwagę zwracamy na naukę przychodzenia psa na zawołanie co pozwala na zapanowanie nad psem już od szczeniaka i czyni spacery znacznie bardziej przyjemnymi. Przedszkole przeznaczone jest dla psów od 10-12 tygodnia do 6 miesiąca życia. Pamiętajmy, że pies dorasta tylko raz! Serdecznie zapraszamy. Przedszkole dla psow. Wroclaw i okolice.


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE