O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Szkolenia indywidualne i grupowe psow. Wroclaw i okolice

grupoweSzkolenie psów oparte jest na zabawie i wykorzystywaniu naturalnych instynktów zwierząt. Nowoczesne metody treningu oparte są na technikach motywacji, czyli odpowiednim nagradzaniu psa za pożądane zachowanie. Na kursie nauczymy Was rozumieć swojego psa i pomożemy wypracować wspólny język. Oprócz tradycyjnych zajęć w ośrodku i nauki podstawowych komend oferujemy wiele dodatkowych i przydatnych usług. Część zajęć odbywa się w terenie, w parku lub mieście.

Tam pokażemy wam jak zastosować w praktyce wszystko czego nauczycie się z psem.  Jak bawić się z nim i czerpać przyjemność z nauki. Pracujemy w małych grupach (max5psów) co gwarantuje jakość i indywidualne podejście do każdego psa i przewodnika. Serdecznie zapraszamy na szkolenia grupowe psow. Wroclaw i okolice.


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE