O METODZIE!!!

Witamy serdecznie,miło nam gościć Państwa na naszej stronie poświęconej szkoleniu psów, ich wychowaniu oraz ogólnie pojętej kynologii. Chcielibyśmy aby zapoznali się Państwo z naszymi metodami, którymi posługujemy się podczas naszej pracy z czworonogiem. Dla nas szkolenie psów to nie tylko wykonywanie rozkazów, ale również kontakt z psem i poznanie jego psychiki. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, a nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia psów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Każdy pies posiada innych charakter, inne potrzeby, stanowi swoistą indywidualność – szkoły dla psów umożliwiają lepszą komunikację ze zwierzakiem. Dzięki szeregu zróżnicowanych zajęć tworzymy niepowtarzalną więź z psem, uczymy się jego języka,a on naszego. Każdy z Was otrzyma od nas swój własny pomysł na psa. W dalszej części naszej strony internetowej znajdziecie Państwo informacje: o nas, o dokładnych metodach naszej pracy oraz usługach jakie wykonujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy właściciel czworonoga znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na szkolenia psow. Wroclaw i okolice.

 

Zajęcia dla psów małych ras

Zapraszamy na zajęcia wszystkie małe psiaki, które nie mają gdzie i z kim się bawić, uczyć. Mały pies ras ozdobnych, "miniaturka" lub po prostu mały kundelek bardzo często nie może odnaleźć się na kursie posłuszeństwa, agility czy po prostu zwykłym spacerze wśród większych od siebie pobratymców. W naszej szkole Ty i twój pies macie możliwość spokojnego trenowania pod okiem specjalisty, pies pobiega sobie również z innymi mikrusami lub na torze agillity. Pokażemy Twojemu psu, że wielki świat nie jest tak straszny, nauczymy odpowiedniego podejścia do większych przedstawicieli swojego gatunku a przedewszystkim sprawimy, że będzie posłusznym, oddanym przyjacielem.


PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE