Matematyka jest obowiązkowym przedmiotem, jeżeli chodzi o maturę. Pomimo tego, że uczniowie mogą mieć spory problem, jeżeli chodzi o przyswojenie wiedzy, to i tak trzeba będzie zmierzyć się z takim zadaniem. Aczkolwiek, można wybrać, czy chce się zdawać maturę na poziomie rozszerzonym, czy też podstawowym. Przy tej okazji należy wspomnieć, że egzamin dojrzałości rozszerzony z matematyki nie jest łatwy. Nie ma się co oszukiwać. Chociaż, jeżeli ktoś weźmie repetytorium maturalne matematyka (Tania Książka) do ręki, może zdobyć odpowiednią wiedzę przed wybiciem “godziny zero”.

Matura 2020. Repetytorium. Matematyka. Zakres podstawowy. Zdasz to

WSiP, czyli Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, zapraszają do tego, aby poznać jedną z ciekawszych, dobrze ocenianych publikacji, która okaże się nie lada pomocą, jeżeli chodzi o maturę z matematyki. W środku znaleźć można ponad 1300 zadań, które odnoszą się do różnych zagadnień matematycznych. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że na egzaminie dojrzałości obowiązuje rozbudowany materiał. Warto zwrócić także uwagę na arkusze maturalne z kluczem odpowiedzi. Wyjaśnienie krok po kroku okaże się ogromnym ułatwieniem, jeżeli chodzi o przyszłościowe tematy egzaminacyjne. Podręcznik zawiera w sobie również wiele innych, ważnych elementów.

Teraz Matura. Matematyka. Poziom podstawowy. Zbiór zadań i zestawów maturalnych 2020

Nowa Era nigdy nie zapomina o uczniach, którzy muszą zmierzyć się z maturą. Na bieżąco sprawdzają oni, czy zagadnienia, jakie poruszane są przez nich, zostały w odpowiedni sposób uszeregowane. Zadania zostały pogrupowane na te zamknięte, jak również otwarte. Znaleźć tu można wiele ciekawych przykładów, jakie zostały objaśnione krok po kroku. Nie brakuje tutaj również teorii, która pomaga przypominać najważniejsze zagadnienia. Całość została opracowana przez ekspertów maturalnych, zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi aktualnej formuły egzaminu. Matura z matematyki nie będzie stanowiła już takiego problemu.