Ireneusz Czerniejewski

“Pewien człowiek zaczął dawać swemu dobermanowi duże dawki tranu, ponieważ powiedziano mu, że jest on dobry dla psów. Codziennie trzymał głowę protestującego psa między kolanami, otwierał mu na siłę szczęki i wlewał do gardła. Pewnego dnia pies wyrwał się i rozlał tran na podłogę. Potem, ku wielkiemu zaskoczeniu mężczyzny, powrócił żeby wylizać łyżkę. Wtedy to człowiek odkrył, że pies nie protestował przeciwko tranowi, lecz metodzie jego aplikowania. ”    

                                    Anthony de Melo “Modlitwa żabyII”

   

Psy szkolę nieprzerwanie od ponad przeszło 15 lat. To co z początku było zabawą, hobby, z czasem przerodziło się w pasję połączoną z praca wykonywaną na co dzień. Przez te wszystkie lata zdobyłem doświadczenie na kursach i seminariach w kraju i zagranicą, głównie jednak poprzez ciągły kontakt z psami i ludzmi. Analizowanie każdego przypadku indywidualnie, różnorakie problemy naszych klientów z pupilami oraz praca i obcowanie z naszymi psami dały mi potężną dawkę wiedzy która teraz procentuje. Pragnę się nią dzielić i oferuje swoją pomoc.

       Staram się rozwiązać każdy problem jaki macie ze swoim czworonożnym przyjacielem. Przygotuje go do życia w ludzkim społeczeństwie i naucze prawidłowych kontaktów z innymi psami od najmłodszych tygodni życia. Pracę z psem powinno się zacząć już od chwili gdy skończy kwarantannę. W ten sposób osiągniemy najlepsze rezultaty. Jednakże cierpliwością i systematyczną pracą doprawianą odpowiednim podejściem i wiedzą wiele osiągnąć można nawet z psem dorosłym sprawiającym kłopoty.

W naszym ośrodku szkolenia psów pracują ludzie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem od wielu lat trenują z psami. Wiemy doskonale jak pies potrafi być dla człowieka kłopotliwy i niebezpieczny. Pracujemy z najróżniejszymi psami, wszystkich ras niezależnie od wieku. Rozwiążemy wszystkie problemy i nauczymy Was, jak osiągnąć z psem więź porozumienia.

 

Poniżej galeria, którą nazwałbym odrobiną historii

PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE