Domowy hotel dla psów

    

DOMOWY HOTEL DLA PSów

 


Witamy na stronie domowego hotelu dla psów! Oferujemy profesjonalną opiekę i komfortowe warunki pobytu dla Twojego Czworonożnego Przyjaciela. 

 Wakacje, ferie zimowe, delegacja, a może nagły wyjazd? Nikt nie zaopiekuje się Twoim psem lepiej!

 Hotel mieści się na obrzeżach Wrocławia. Hotel ten został stworzony z myślą o wymagających i kochających psy właścicielach. 

 Rozłąka z właścicielem to stresująca sytuacja dla każdego psiaka, jednak zespół Futrzaterii dba o to, by wypełniony zabawą czas, płynął psu szybko i radośnie. 

 Psami zajmują się trenerzy i behawioryści oraz osoby z  doświadczeniem w postępowaniu z psami. 

 

To nie tylko hotel, w naszej ofercie znajdą Państwo także:

 -          Szkolenie z zakresu posłuszeństwa,

-          Agility i frisbee,

-          Salonik psiej urody.

 Psy pozostające w hotelu mają do dyspozycji ponad 2 000 metrową działkę, na której bawią się, a w cieniu drzew – odpoczywają. Noce spędzają w specjalnie przygotowanym pokoju.

 Dzień w hotelu, nie jest nigdy dniem straconym. Treningi, spacery i zabawa dostarczają psu radości i pozwalają chociaż trochę zapomnieć o rozłące z właścicielem.

 Psy znajdują się pod opieką weterynarza.

 Proponujemy także domową kuchnię.

 Informacje o koszcie pobytu znajdują się w zakładce Cennik.

 Kontakt:

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Telefon: 511-712-853 

PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE