Psie przedszkole

 Szkolenia dla psów w Centrum opracowane są na podstawie aktualnej wiedzy na temat potrzeb, możliwości uczenia się i komunikacji psów.

 

Pies szybko uczy się na błędach właściciela, tak więc należy jak najwcześniej skłonić go do modelowania poprawnych wzorców zachowań. W tym celu warto zapisać się do psiego przedszkola. Ma ono na celu socjalizację młodego czworonoga z otaczającym go światem. Szczeniak ma możliwość zabawy z innymi pieskami w swojej grupie wiekowej jak również z dorosłymi psami ze starszych grup. Pozwala mu to na wypracowanie odpowiednich relacji z innymi przedstawicielami swego gatunku i uniknięcia konfliktów w przyszłości. Psy uczą się prawidłowego współżycia w grupie, pozbywania się lęku oraz eliminowania nieuzasadnionej agresji. Ponadto szczególną uwagę zwracamy na naukę przychodzenia psa na zawołanie co pozwala na zapanowanie nad psem już od szczeniaka i czyni spacery znacznie bardziej przyjemnymi. Przedszkole przeznaczone jest dla psów od 10-12 tygodnia do 6 miesiąca życia. Pamiętajmy, że pies dorasta tylko raz!

Zajęcia w psim przedszkolu obejmują:

-socjalizację z nowym otoczeniem, innymi psami (szczeniętami i dorosłymi)

- naukę podstw posłuszeństwa

- zabawy z psem i wypracowanie posłuszeństwa poprzez motywację

- wykłady teoretyczne z psiej psychologii, żywienia, postępowania z dorastającym psem

-rozwiązywanie bieżących problemów (sikanie, gryzienie itp.)

- zaniechanie działania (skakanie na ludzi, zjadanie śmieci itp.)

Serdecznie zapraszamy. Socjalizacja i psie przedszkole. Wroclaw i okolice.

PARTNERZY

tajski masaż http://designlogo.pl/ sterydy nethttps://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic

           

Znajdziesz nas w Google+

CENTRUM NA TWITTERZE